9,70 €
Uudet tuotteet
Myynnissä
200W 32000lm 4000K UGR19 DALI Mildbeam -sarjan LED-korkeasäteilijä urheiluun
197,47 €
Myydyimmät myyjät
Braytron VEKTA B SQR WHT 3W 3IN1 IP65 WALL LIGHT
9,80 €
| Yleiset ominaisuudet | |
| Mallinumero | BA25-00753 |
| Pääryhmä | Lamput ja putket |
| Alaryhmä | GU10 lamput |
| Tyyppi | GU10 |
| Rungon väri | Valkoinen |
| Lampun muoto | Suuntaava |
| Himmennettävä | Ei himmennettävä |
| Valonlähde | LED |
| Kanta | GU10 |
| Takuu | 2 vuotta |
| Tuoteominaisuudet | |
| Teho | 7 |
| Värilämpötila | 6500K |
| Valovirta (lm) | 630 |
| Energiatehokkuusluokka | F |
| Valokeilan kulma | 38⁰ |
| Vastike | 70 w |
| Sähköiset ominaisuudet | |
| Käyttöikä | 15000 h |
| Jännite | 220-240V 50/60Hz |
| Materiaali | PA+PC |
| Käyttölämpötila | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Mitat ja paino | |
| Halkaisija | 50 mm |
| T. Korkeus | 56 mm |
| Paino | 33 gr |
| Pakkaustiedot | |
| N.P. | 3,3 kgs |
| B.P. | 4,9 kgs |
| KPL/LTK | 100 |
| Pituus | 54 cm |
| Leveys | 28 cm |
| Korkeus | 14,8 cm |
| EAN | 5949097700521 |
Tietolomake
Arvostelua ei voida lähettää
Raportointi
Lähetetty raportti
Raporttiasi ei voida lähettää
Kirjoita arvostelu
Lähetetty arvostelu
Arvostelua ei voida lähettää
Arvostelut (0)