Braytron ADVANCE 5W GU10 110D 6500K LED BULB
1,84 €
Sisältää alv:n
Toimitus 7-14 päivää
BRY-ADVANCE-5W-GU10-110D-6500K-LED BULB | 5 w | 430 lm | 6500K | 220-240V 50/60Hz
| Yleiset ominaisuudet | |
| Mallinumero | BA24-00553 |
| Pääryhmä | Lamput ja putket |
| Alaryhmä | GU10 lamput |
| Tyyppi | GU10 |
| Rungon väri | Valkoinen |
| Lampun muoto | Ei-suuntaava |
| Himmennettävä | Ei himmennettävä |
| Valonlähde | LED |
| Kanta | GU10 |
| Takuu | 2 vuotta |
| Tuoteominaisuudet | |
| Teho | 5 |
| Värilämpötila | 6500K |
| Valovirta (lm) | 430 |
| Energiatehokkuusluokka | F |
| Valokeilan kulma | 110⁰ |
| Vastike | 50 w |
| Sähköiset ominaisuudet | |
| Käyttöikä | 15000 h |
| Jännite | 220-240V 50/60Hz |
| Materiaali | PA+PC |
| Käyttölämpötila | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Mitat ja paino | |
| Halkaisija | 50 mm |
| T. Korkeus | 56 mm |
| Paino | 24 gr |
| Pakkaustiedot | |
| N.P. | 2,4 kgs |
| B.P. | 4 kgs |
| KPL/LTK | 100 |
| Pituus | 54 cm |
| Leveys | 28 cm |
| Korkeus | 14,8 cm |
| EAN | 5949097700408 |
Tietolomake
- Brändi
- Braytron
- Kategoria
- Braytron > Bulbs & Tubes > GU10 Bulbs
- Luumen
- 430 lm
- Jännite
- 220-240V 50
- Jännite
- 60Hz
- Teho
- 5 w
- Väri
- 6500K
Arvostelut (0)