8,68 €
Uudet tuotteet
Myynnissä
200W 32000lm 4000K UGR19 DALI Mildbeam -sarjan LED-korkeasäteilijä urheiluun
197,47 €
Myydyimmät myyjät
Braytron VEKTA B SQR WHT 3W 3IN1 IP65 WALL LIGHT
9,80 €
| Yleiset ominaisuudet | |
| Mallinumero | BH04-10601 |
| Pääryhmä | Sisävalaistus |
| Alaryhmä | GU10 kiskovalaisin |
| Tyyppi | Kiskovalaisin |
| Rungon väri | Musta-musta |
| Kanta | GU10 |
| Takuu | 2 vuotta |
| Luokka | LUOKKA II |
| IP | IP20 |
| Tuoteominaisuudet | |
| Maks. teho | Max.1×10 w |
| Sähköiset ominaisuudet | |
| Jännite | 220-240V 50/60Hz |
| Materiaali | Alumiini |
| Käyttölämpötila | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Mitat ja paino | |
| Halkaisija | 57 mm |
| T. Pituus | 100 mm |
| T. Korkeus | 156 mm |
| Paino | 154 gr |
| Pakkaustiedot | |
| N.P. | 5,5 kgs |
| B.P. | 7,5 kgs |
| KPL/LTK | 36 |
| Pituus | 38,5 cm |
| Leveys | 36,5 cm |
| Korkeus | 27,5 cm |
| EAN | 5949097724954 |
Tietolomake
Arvostelua ei voida lähettää
Raportointi
Lähetetty raportti
Raporttiasi ei voida lähettää
Kirjoita arvostelu
Lähetetty arvostelu
Arvostelua ei voida lähettää
Arvostelut (0)