RAM-muisti Adata AD5U48008G-S 8 GB DDR5 4800 MH | Osta verkosta — Megaluks
RAM-muisti Adata AD5U48008G-S 8 GB DDR5 4800 MHz
Adata
If you're passionate about IT and electronics, like being up to date on technology and don't miss even the slightest details, buy RAM Memory Adata AD5U48008G-S 8 GB DDR5 4800 MHz at an unbeatable...
Viite
Loppunut varastosta
Jos olet kiinnostunut IT ja elektroniikka, tykkäät olla ajan tasalla teknologiasta etkä halua missata pienimpiäkään hienouksia, osta RAM-muisti Adata AD5U48008G-S 8 GB DDR5 4800 MHz lyömättömään hintaan.
  • Muoto: 1 x 8 GB
  • Tilavuus: 8 GB
  • Liitännät: DIMM
  • Tyyppi: Muisti (RAM)
  • Muistityyppi:
    • DDR5
    • DDR4
  • Nopeus: 4800 MHz
  • Väri: Musta
  • RAM-muisti: 8 GB RAM
  • Jännite: 1,1 V