Braytron FLOOD CF 200W BLC 6500K IP65 LED FLOODLIGHT
65,72 €
Maksudega
Tarne 7-14 päeva
BRY-FLOOD-CF-200W-BLC-6500K-IP65-LED FLOODLIGHT | 200 w | 18000 lm | 6500K | 220-240V 50/60Hz
| General Characteristics | |
| Model No | BT66-09631 |
| Main Family | Outdoor Lighting |
| Sub Family | LED Floodlight |
| Type | Floodlight |
| Body Color | Black |
| Lamp Shape | Non-Directional |
| Dimmable | Not-Dimmable |
| Light Source | LED |
| Warranty | 2 Years |
| Class | CLASS I |
| IP | IP65 |
| Product Characteristics | |
| Wattage | 200 |
| Color Temperature | 6500K |
| Quse Lumen | 18000 |
| Color Rendering Index (CRI) | ≥80 |
| Energy Efficiency Level | E |
| Beam Angle | 120⁰ |
| Electrical Characteristics | |
| Lifetime | 20000 h |
| Voltage | 220-240V 50/60Hz |
| Power Factor | >0,9 |
| Material | Aluminium |
| Working Temperature | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Dimensions & Weight | |
| P. Length | 375 mm |
| P. Width | 30 mm |
| P. Height | 310 mm |
| Weight | 1730 gr |
| Package Informations | |
| N.W. | 8,7 kgs |
| G.W. | 9,7 kgs |
| PCS/CTN | 5 |
| Length | 38,5 cm |
| Width | 18,6 cm |
| Height | 33,5 cm |
| EAN | 5949097743689 |
Andmeleht
- Bränd
- Braytron
- Kategooria
- Braytron > Outdoor Lighting > LED Floodlight
- Luumen
- 18000 lm
- Pinge
- 220-240V 50
- Pinge
- 60Hz
- Võimsus
- 200 w
- Värvus
- 6500K
Ülevaated (0)