24,80 €
Uued tooted
24,80 €
27,23 €
Müügil
200W 32000lm 4000K UGR19 DALI Mildbeam seeria LED-kõrgvalgusti spordile
197,47 €
Enimmüüdud
Braytron VEKTA B SQR WHT 3W 3IN1 IP65 WALL LIGHT
9,80 €
| General Characteristics | |
| Model No | BY41-90011 |
| Main Family | Track Lighting |
| Sub Family | Trackrails |
| Type | Connector |
| Body Color | Black |
| Warranty | 3 Years |
| Class | CLASS III |
| IP | IP20 |
| Electrical Characteristics | |
| Lifetime | 30000 h |
| Voltage | 48VDC |
| Material | PC |
| Working Temperature | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Dimensions & Weight | |
| P. Length | 142 mm |
| P. Width | 16 mm |
| P. Height | 16 mm |
| Weight | 29 gr |
| Package Informations | |
| N.W. | 2,9 kgs |
| G.W. | 3,2 kgs |
| PCS/CTN | 100 |
| Length | 35 cm |
| Width | 22 cm |
| Height | 12,5 cm |
| EAN | 5949097722905 |
Andmeleht
Teie arvustust ei saa saata
Aruanne ülevaade
Saadetud aruanne
Teie aruannet ei saa saata
Kirjutage oma arvustus
Ülevaade saadetud
Teie arvustust ei saa saata
Ülevaated (0)