Braytron ECOLINE 5050 96L2 50MT CONTROLLER(BS01 00508)
11,04 €
Maksudega
BRY-ECOLINE-5050-96L2-50MT-CONTROLLER(BS01-00508) | 220-240V 50/60Hz
| General Characteristics | |
| Model No | BS01-99910 |
| Main Family | LED Strip |
| Sub Family | Accessories |
| Type | Controller |
| Body Color | Yellow |
| Warranty | 2 Years |
| Class | CLASS II |
| IP | IP65 |
| Electrical Characteristics | |
| Lifetime | 20000 h |
| Voltage | 220-240V 50/60Hz |
| Working Temperature | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Dimensions & Weight | |
| Weight | 150 gr |
| Package Informations | |
| N.W. | 15 kgs |
| G.W. | 18,9 kgs |
| PCS/CTN | 100 |
| Length | 55 cm |
| Width | 40 cm |
| Height | 38 cm |
| EAN | 5949097729485 |
Andmeleht
- Bränd
- Braytron
- Kategooria
- Braytron > LED Strip > Accessories
- Pinge
- 220-240V 50
- Pinge
- 60Hz
Ülevaated (0)