Braytron BETA SRQ_4 WHT GU10 SPOTLIGHT
57,29 €
Maksudega
Tarne 7-14 päeva
BRY-BETA-SRQ_4-WHT-GU10-SPOTLIGHT | Max.4×35 w | 220-240V 50/60Hz
| General Characteristics | |
| Model No | BH04-00840 |
| Main Family | Indoor Lighting |
| Sub Family | GU10 Surface Spotlight |
| Type | Spotlight |
| Body Color | White |
| Socket | GU10 |
| Warranty | 2 Years |
| Class | CLASS I |
| IP | IP20 |
| Product Characteristics | |
| Max. wattage | Max.4×35 w |
| Electrical Characteristics | |
| Voltage | 220-240V 50/60Hz |
| Material | Aluminium |
| Working Temperature | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Dimensions & Weight | |
| P. Length | 640 mm |
| P. Width | 60 mm |
| P. Height | 120 mm |
| Weight | 900 gr |
| Package Informations | |
| N.W. | 5,4 kgs |
| G.W. | 6,6 kgs |
| PCS/CTN | 6 |
| Length | 66 cm |
| Width | 22 cm |
| Height | 21,5 cm |
| EAN | 5949097743863 |
Andmeleht
- Bränd
- Braytron
- Kategooria
- Braytron > Indoor Lighting > GU10 Surface Spotlight
- Pinge
- 220-240V 50
- Pinge
- 60Hz
- Võimsus
- Max.4×35 w
Ülevaated (0)