Braytron TINY WL800 16W BLC 3000K WALL LIGHT
66,96 €
Maksudega
Tarne 7-14 päeva
BRY-TINY-WL800-16W-BLC-3000K-WALL LIGHT | 16 w | 1450 lm | 3000K | 220-240V 50/60Hz
| General Characteristics | |
| Model No | BH07-04101 |
| Main Family | Decorative LED |
| Sub Family | LED Wall Light |
| Type | Wall |
| Body Color | Black |
| Lamp Shape | Directional |
| Dimmable | Not-Dimmable |
| Light Source | LED |
| Warranty | 2 Years |
| Class | CLASS I |
| IP | IP20 |
| Product Characteristics | |
| Wattage | 16 |
| Color Temperature | 3000K |
| Quse Lumen | 1450 |
| Color Rendering Index (CRI) | ≥80 |
| Energy Efficiency Level | F |
| Beam Angle | 90⁰ |
| Electrical Characteristics | |
| Lifetime | 20000 h |
| Voltage | 220-240V 50/60Hz |
| Power Factor | >0,5 |
| Material | Aluminium-PC |
| Working Temperature | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Dimensions & Weight | |
| Diameter | 60 mm |
| P. Length | 800 mm |
| P. Width | 60 mm |
| P. Height | 103 mm |
| Weight | 360 gr |
| Package Informations | |
| N.W. | 2,1 kgs |
| G.W. | 4 kgs |
| PCS/CTN | 6 |
| Length | 87 cm |
| Width | 35,5 cm |
| Height | 16 cm |
| EAN | 5949097727429 |
Andmeleht
- Bränd
- Braytron
- Kategooria
- Braytron > Decorative LED > LED Wall Light
- Luumen
- 1450 lm
- Pinge
- 220-240V 50
- Pinge
- 60Hz
- Võimsus
- 16 w
- Hämardatav
- Not
- Värvus
- 3000K
Ülevaated (0)