0,00 €
Uued tooted
Müügil
200W 32000lm 4000K UGR19 DALI Mildbeam seeria LED-kõrgvalgusti spordile
197,47 €
Enimmüüdud
Braytron VEKTA B SQR WHT 3W 3IN1 IP65 WALL LIGHT
9,80 €
| General Characteristics | |
| Model No | BH17-04691 |
| Main Family | Decorative LED |
| Sub Family | Ceiling Light Nela |
| Type | Ceiling Light |
| Body Color | Black |
| Lamp Shape | Non-Directional |
| Dimmable | Dimmable |
| Light Source | LED |
| Warranty | 2 Years |
| Class | Class I |
| IP | IP20 |
| Product Characteristics | |
| Wattage | 80 |
| Color Temperature | 3IN1 |
| Quse Lumen | 8800 |
| Color Rendering Index (CRI) | ≥80 |
| Energy Efficiency Level | E |
| Beam Angle | 120⁰ |
| Electrical Characteristics | |
| Lifetime | 20000 h |
| Voltage | 220-240V 50/60Hz |
| Power Factor | >0,5 |
| Material | Aluminium |
| Working Temperature | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Dimensions & Weight | |
| P. Length | 1000 mm |
| P. Width | 700 mm |
| P. Height | 380 mm |
| Weight | 2320 gr |
| Package Informations | |
| N.W. | 6,96 kgs |
| G.W. | 9,75 kgs |
| PCS/CTN | 3 |
| Length | 760 mm |
| Width | 340 mm |
| Height | 385 mm |
| EAN | 5949097739941 |
Andmeleht
Teie arvustust ei saa saata
Aruanne ülevaade
Saadetud aruanne
Teie aruannet ei saa saata
Kirjutage oma arvustus
Ülevaade saadetud
Teie arvustust ei saa saata
Ülevaated (0)