0,00 €
Uued tooted
Müügil
200W 32000lm 4000K UGR19 DALI Mildbeam seeria LED-kõrgvalgusti spordile
197,47 €
Enimmüüdud
Braytron VEKTA B SQR WHT 3W 3IN1 IP65 WALL LIGHT
9,80 €
| General Characteristics | |
| Model No | BK06-00091 |
| Main Family | Decorative LED |
| Sub Family | LED Desk Lamp |
| Type | Table Lamp |
| Body Color | Black |
| Dimmable | Step Dim |
| Light Source | LED |
| Warranty | 2 Years(1 Year for battery) |
| Class | Class III |
| IP | IP44 |
| Product Characteristics | |
| Wattage | 3 |
| Color Temperature | 3IN1 |
| Quse Lumen | 300 |
| Color Rendering Index (CRI) | ≥80 |
| Electrical Characteristics | |
| Lifetime | 20000 h |
| Voltage | 5VDC |
| Material | Metal |
| Working Temperature | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Working Time | 30 h (in dimmed mode) and 6 h (in full bright) |
| Battery Informations | |
| Battery | Li-Ion 3.7V 2600mAh |
| Charging Type | USB Type C |
| Charging Time | 4 h |
| Dimensions & Weight | |
| Diameter | 138 mm |
| P. Height | 276 mm |
| Weight | 600 gr |
| Package Informations | |
| N.W. | 6,00 kgs |
| G.W. | 8,75 kgs |
| PCS/CTN | 10 |
| Length | 750 mm |
| Width | 290 mm |
| Height | 310 mm |
| EAN | 5949097738043 |
Andmeleht
Teie arvustust ei saa saata
Aruanne ülevaade
Saadetud aruanne
Teie aruannet ei saa saata
Kirjutage oma arvustus
Ülevaade saadetud
Teie arvustust ei saa saata
Ülevaated (0)