Braytron JADE SRC RND 24W 3IN1 CEILING LIGHT
28,52 €
Maksudega
Tarne 7-14 päeva
BRY-JADE-SRC-RND-24W-3IN1-CEILING LIGHT | 24 w | 2450 lm | 3IN1 | 220-240V
| General Characteristics | |
| Model No | BH16-20380 |
| Main Family | Decorative LED |
| Sub Family | Ceiling Light Jade |
| Type | Ceiling Light |
| Body Color | White |
| Lamp Shape | Non-Directional |
| Dimmable | Not-Dimmable |
| Light Source | LED |
| Warranty | 3 Years |
| Class | Class I |
| IP | IP20 |
| Product Characteristics | |
| Wattage | 24 |
| Color Temperature | 3IN1 |
| Quse Lumen | 2450 |
| Color Rendering Index (CRI) | ≥80 |
| Energy Efficiency Level | F |
| Beam Angle | 120⁰ |
| Electrical Characteristics | |
| Lifetime | 20000 h |
| Voltage | 220-240V 50/60Hz |
| Power Factor | >0,5 |
| Material | Metal |
| Working Temperature | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Dimensions & Weight | |
| Diameter | 340 mm |
| P. Height | 85 mm |
| Weight | 550 gr |
| Package Informations | |
| N.W. | 4,40 kgs |
| G.W. | 7,10 kgs |
| PCS/CTN | 8 |
| Length | 690 mm |
| Width | 400 mm |
| Height | 355 mm |
| EAN | 5949097723575 |
Andmeleht
- Bränd
- Braytron
- Kategooria
- Braytron > Decorative LED > Ceiling Light Jade
- Luumen
- 2450 lm
- Pinge
- 220-240V
- Võimsus
- 24 w
- Hämardatav
- Not
- Värvus
- 3IN1
Ülevaated (0)