Braytron SC303 3IN QUICK CONNECTOR
0,36 €
Maksudega
Tarne 7-14 päeva
BRY-SC303-3IN-QUICK CONNECTOR
| General Characteristics | |
| Model No | BY90-00303 |
| Main Family | Electrical |
| Sub Family | Connector |
| Type | Quick Socket |
| Body Color | Clear |
| Warranty | 3 Years |
| IP | IP20 |
| Electrical Characteristics | |
| Material | PC+Copper |
| Working Temperature | -20⁰C ~ +40⁰C |
| Dimensions & Weight | |
| P. Length | 21 mm |
| P. Width | 20 mm |
| P. Height | 11 mm |
| Weight | 3 gr |
| Package Informations | |
| N.W. | 7,5 kgs |
| G.W. | 9,08 kgs |
| PCS/CTN | 2500 |
| Length | 46 cm |
| Width | 13,5 cm |
| Height | 39 cm |
| EAN | 5949097732126 |
Andmeleht
- Bränd
- Braytron
- Kategooria
- Braytron > Electrical > Connector
Ülevaated (0)