Show Tech+ Speed Clean Mousse veevaba puhastusvaht aaloeekstraktiga 200ml
€17.00
New products
Show Tech+ Speed Clean Mousse veevaba puhastusvaht aaloeekstraktiga 200ml
€17.00
Show Tech+ Speed Clean Spray kuivšampoon aaloeekstraktiga 500ml
€21.88
Wetbed Drybed matt põrandale või puuri põhja 150x100cm
€50.00
Best sellers
Braytron VEKTA B SQR WHT 3W 3IN1 IP65 WALL LIGHT
€4.69
Movoflex sisaldab ainulaadset ja täielikku komplekti peamistest koostisainetest, mis aitavad koera vanusest sõltumata säilitada liigeste tervist ning liikuvust.
97% koostisainetest on looduslikku päritolu.
Erinevates uuringutes on nende koostisainete puhul näidatud sünergistlikku ja kasulikku toimet liigestele ning liikuvusele.
Free shipping
In Estonia from 75 € of purchases
Secure payment
100% secure online payment
Easy returns
Returns possible for 14 days
Customer service
24/7 WhatsApp
S – koerale alla 15 kg
M – koerale 15-35 kg
L – koerale üle 35 kg
KOOSTIS:
Eelgeelistatud riis, glütserool, taimset päritolu ained, eelgeelistatud maisitärklis, rafineeritud päevalilleõli, sorbitool, munakoore membraan1 3,3%, suhkrud, hernevalk, pärmseened, eelgeelistatud riisitärklis, krillipulber 1,85%, maltodekstriin, vetikapulber (Haematococcus pluvialis)2 0,83%, mineraalained, hüaluroonhape (suure ja väikese molekulmassiga) 0,49%, pulbriline tselluloos.
1 pärineb Egg Novolt, 2 astaksantiini allikas
LISAAINED KG KOHTA
Maitselisand: Boswellia serrata ekstrakt:5,7 g
Säilitusained: Sidrunhape 7,3g
Analüütiline koostis:
Toorvalk 10,1%, toorrasv 8,7%, toorkiud ˂2%, toortuhk 2,5%, astaksantiin 0,01%, niiskus 19,8%.
•Munakoore membraan (ESM) on uus söödalisand, mis pärineb kanamunade koorest ja mis sisaldab rohkelt kollageeni, elastiini, glükoosaminoglükaane ning asendamatuid aminohappeid, mis toetavad liigeste painduvust ja elastsust.
•Hüaluroonhape on vajalik liigeste niisutamiseks ja viskoelastsuse tagamiseks ning liigeste struktuuri säilitamiseks.
•Krillipulber sisaldab rohkelt oomega-3-rasvhappeid, mis pärinevad Antarktika krillilt, keda püütakse eranditult ökoloogilisel meetodil; krill aitab säilitada liigeste tervist.
•Astaksantiin on tugev liigeste tervist säilitada aitav antioksüdant, mis pärineb vetikalt Haematococcus pluvialis.
•India viirukipuu (Boswellia serrata) ekstrakti saadakse samanimelise puu vaigust.
KASUTAMINE:
Üks pehme närimistablett ööpäevas sõltuvalt looma kehamassist.
Movoflexi võib kasutada ka pika aja vältel.